●●● SVADOBNÉ OZNÁMENIA NA MIERU ●●●

Nenašli ste u nás presne to, čo ste hľadali?

Okrem toho, že ku všetkým oznámeniam je možné vyrobiť zladený zasadací poriadok, menu, menovky, čísla stolov a pozvania ku svadobnému stolu, Vám ponúkame aj jedinečnú možnosť návrhu svadobného oznámenia podľa Vašich predstáv:

VZÁJOMNÁ KOMBINÁCIA OZNÁMENÍ

Páči sa Vám oznámenie, ale to písmo by mohlo byť iradšej iné? Nech sa páči. Stačí napísať a vyrobíme Vám oznámenie s písmom podľa Vášho priania. Všetky svadobné oznámenia v ponuke je možné vzájomne kombinovať ( veľkosť, ornamenty, písmo, otváranie, vrstvenie, priečinky na odkazy ...).

ZDOBENIE OZNÁMENÍ

Chceli by ste ozdoby na oznámenie, na ktorom pôvodne nie sú? Žiaden problém :). Všetky naše svadobné oznámenia, je možné dozdobiť Swarovski krištálikmi ( vo farbách Crystal, Golden shadow alebo Crystal AB), stuhami z rôznych materiálov, čipkou alebo bižutérnymi brošňami.

NOVÝ, JEDINEČNÝ NÁVRH PODĽA ŽELANIA

Okrem kombinovania oznámení a dopĺňania ozdôb, Vám môžeme vytvoriť aj úplne nové a jedinečné svadobné oznámenie ( vintage štýl, retro štýl, svadobné oznámenie s čipkou, anglické oznámenie,...). Napíšte nám Vašu predstavu, príp. pošlite obrázok Vášho vysnívaného svadobného oznámenia a my sa posnažíme splniť Vám všetky priania :).

Naše heslo znie: VŠETKO SA DÁ, LEN TREBA CHCIEŤ ... a my naozaj chceme ;)

Tešíme sa na Vás a Vaše nápady !

Tím GABRIELLE DESIGN

 
 

Váš nákup

VirtueMart
Váš košík je prázdny